OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 1.    Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy Bogu za Jego wielkie miłosierdzie, jakie okazał wszystkim ludziom. Prawdę o Bożym Miłosierdziu trzeba nam nie tylko przybliżać, ale może i na nowo odkrywać. Na Sumie odprawimy nabożeństw Koronki oraz procesję wokół kościoła.

2.    Przypominamy, że w każdy poniedziałek przed Mszą św. wieczorną odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Do tej wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszamy. Natomiast w środy odmawiamy przed Mszą św. Nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy.

3.    Pragniemy dzisiaj podziękować wszystkim Parafianom, a także innym darczyńcom którzy złożyli swe ofiary w ramach rocznych deklaracji na potrzeby parafii.

4.    Jutro 8.04 będziemy wspominać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie dzień Świętości Życia. Będzie można tego dnia dokonać adopcji duchowej poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone.

5.    W przyszłą niedziele rozpoczyna się obchód Tygodnia Biblijnego. Także za tydzień przypada Święto Chrztu Polski.

6.    Dzieci kl. III przygotowujące się do I komunii św. o stałych godzinach przy chodzą na katechezę przygotowawczą.

7.    Dnia 13 .04. po wieczornej mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

8.    Osoby, które zadeklarowały się na wyjazd letni do Białego Dunajca prosimy, aby wpłacały kolejną ratę należności.

9.    W dniach 26 – 28 kwietnia wyruszy z naszej parafii tradycyjnie Piesza Pielgrzymka M odzieży do Grobu św. Wojciecha do Gniezna. Bliższe informacje u ks. Marcina.

10.Zachęcamy do nabycia tygodnika „Przewodnik katolicki”.

11.We wtorek o godz. 11,00 odbędzie się pogrzeb śp. Andrzeja Kasprzyka.

12.Bożemu miłosierdziu polećmy naszych drogich zmarłych: duszpasterzy, rodziców, krewnych, bliskich i znajomych.

Powidz, 6.04.24r