XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.11.2018

1. Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę odzyskania Niepodległości. Podczas mszy św. o godz. 11.45 dziękować będziemy za dar wolności i prosić o dobre wykorzystanie tego daru przez wszystkich rodaków. Po mszy św. dalszy ciąg uroczystości przygotowany przez Urząd Gminy.

2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na fundusz Kościół w potrzebie.

3. We wtorek w liturgii wspomnienie pierwszych polskich męczenników: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

4. Katecheza dla dorosłych w środę po mszy wieczornej.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania - grupa III - w piątek po wieczornej mszy św.

6. Spotkanie młodzieży ponadgimnazjalnej w sobotę po mszy wieczornej.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury Przewodnika katolickiego.

8. Bożemu miłosierdziu polećmy naszych drogich zmarłych duszpasterzy, rodziców, krewnych, bliskich, znajomych. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

ks. Alfred Lewicz, proboszcz

Kreator strony - przetestuj