OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Zgodnie z dekretem Ks. Prymasa Wojciecha Polaka, Matropolity z dniem 1 lipca kończy pracę w naszej parafii Ks. Sławomir Dziankowski i przechodzi do Słupcy parafi. Bł. Michała Kozala. Dziękujac Mu za prace w naszej  parafii życzy, aby w nowym miejcu osiągał dobre owoce swej pracy i gorliwie służył wiernym .
2.  Z dniem 1 lipca na podstawie dekretu  Ks. Metropolity Wojciecha Polaka, Prymasa Polski pracę w naszej parafii podejmie Ks. Marcin Maciejewski, który przychodzi do nas z Gębic. Witamy Go serdecznie i życzymy wielu owoców w pracy duszpasterskiej na rzecz wiernych tworzących parafię św, Mikołaja.
3. Jutro przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. będa odprawiane:                                                                                         a- Powidz -   godz. 8,00; 11,30 i 19,00                                                                                                                                          b- Wylatkowo  - godz. 15,30                                                                                                                                                             c-  Wiekowo - godz. 16,00
4. W I czwartek miesiąca   będziemy  się modlić o powołania kapłąńskie i zakonne. Po Mszy św. odprawimy Godzinę świętą.
5.W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 18,30. Zapraszamy dzieci i młodzież. O godz. 19,00 zapraszamy również na Mszę św.
6. W I sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej. Jest to kolejna sobota duchowego przygotowania na nawiedzenie Matki Bozej w Kopii Jasnogórskiego wizerunku.
7. Zachęcamy do modlitwy błagalnej  o ustanie pandemii koronawirusa.
8.  Bożemu miłosierdziu polećmy naszych drogich zmarlych.
Kreator strony - przetestuj